Dovoz vozidiel
zo zahraničia

Bezpečný dovoz vozidla

AUTÁ VYBERANÉ NAŠIMI SKÚSENÝMI ODBORNÍKMI

Každé vozidlo osobne testujeme. Musí spĺňať všetky Vaše požiadavky a naše prísne kritériá, to znamená – nehavarované, zachovalé, skutočné km sú pre nás samozrejmosťou. Ani servisná história totiž neodhalí to čo naše skúsenosti.

Doviezť auto | dovoz automobilov zo zahraničia

Kúpa nového vozidla zo zahraničia

Čo všetko ma čaká? Ako mám postupovať?

Rozhodli ste sa kúpiť si nové auto na Slovensku, máte vybratú značku, typ, farbu aut, ale čakacia doba je pre Vás príliš dlhé? Keďže SR nenapĺňa dovozné kóty štátov EÚ sú jej skladové kapacity obmedzené. Pošlite nám ponuku z predajne zo SR a my Vám pošleme konkurenčnú ponuku od dílera z EU. Rovnaké auto, rovnaká farba, rovnaké parametre, ale nižšia cena. Naviac auto je možné mať do 8 pracovných dní na Slovenských ŠPZ.

Doviezť auto | dovoz automobilov zo zahraničia

Kúpa ojazdeného vozidla zo zahraničia

Čo všetko ma čaká? Ako mám postupovať?

Máte presnú predstavu o Vašom budúcom aute, ale na slovenských bazároch pozeráte zbytočne? Žiadne auto tam nieje ako to Vaše? Pošlite nám parametre vozidla o ktoré máte záujem a my vám pošleme ponuky od našich zahraničných partnerov z celej EÚ. Rovnaké auto, rovnaká farba, rovnaké parametre, ale nižšia cena. Auto je možné mať do 8 pracovných dní na Slovenských ŠPZ.

„Doviezli sme viac ako 1660 áut a pokiaľ budete v dohľadnej dobe plánovať kúpu /predaj automobilu z Nemecka, alebo krajín EÚ, budeme radi keď sa zveríte do našich rúk a tým sa pridáte k množstvu spokojných zákazníkov na celom Slovensku.“

Šesť krokov
k vášmu novému Autu!

1.

Na stránke www.autoscout24.dewww.mobile.de alebo inej si vyberte auto podľa Vašich predstáv.

2.

Pošlite nám link inzerátu na lddevelopment@centrum.sk, prípadne na danis@lddevelopment.sk

3.

V krátkom čase Vám zistíme aktuálnosť ponuky a oboznámime sa so stavom vozidla. O všetkých informáciách vás informujeme formou emailu alebo telefonicky.

4.

Dohodnutie podmienok a náležitostí ohľadne dovozu vozidla. Podpis zmluvy o dovoze vozidla pre zákazníka.

5.

Odsúhlasenie kúpy vozidla a zloženie zálohy (štandardne 10 – 30% z kúpnej ceny automobilu), čím sa stáva objednávka záväznou.

6.

Kontrola vozidla na mieste kúpy a dovoz pomocou našich prepravných možností na SR. Samozrejmosťou je pomoc pri prihlásení.

Koľko Vás to bude
celé vlastne stáť?

Cena závisí od mnohých parametrov. Cestovnej vzdialenosti, ročníku a výkonu auta pri prihlasovaní, obstarávacej hodnoty vozidla a hlavne aktuálnych nariadní SR. Pozrite si cenový rozpis a jednotlivé položky, ktoré potrebujeme ku kúpea dovozu vášho zvoleného automobilu.

Individuálny prístup

Zaručený pôvod a KM

Rýchla doprava

Kompletné dokumenty

Férové jednanie

Napíšte
nám